Ogłoszenie

Proszę zapoznać się z zasadami na forum. Administratorzy / Moderatorzy nie będą tolerować wypowiedzi takich jak "Nie wiedziałem o tym, proszę dać mi jeszcze jedną szansę."

#1 2012-09-03 14:46:09

 Psycha

Moderator

Skąd: Strzelin
Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 6
WWW

Poznajmy się :)

Jeżeli już jesteśmy w tej samej gildii, warto wiedzieć coś o sobie Więc ja zacznę. Mam na imię Dominika, mam 20lat, pochodzę ze Strzelina (woj. Dolnośląskie, jakieś 40km od Wrocławia). Pracuję jako sprzedawca, w małym sklepie, uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego zaocznie. Interesuję się muzyką, tak ogólnie. Słucham wszystkiego poza rapem i disco polo ^^ Lubię gotować, piec, śpiewać, balować... To tyle o mnie I dodam na wstępie, że miło was poznać

Offline

 

#2 2012-09-03 19:28:32

[GS]Learvyn

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 1829

Re: Poznajmy się :)

Mam na imię Damian, jestem żonaty. (Taki szczegół) Mam 25 lat. Pochodzę z małej miejscowości, która znajduje się około 45 kilometrów od Warszawy. Pracuję jako nauczyciel, oraz jestem szkolnym psychologiem. Interesuję się muzyką, czy też obróbką jej. Słucham ogólnie prawie każdego gatunku muzycznego. Lubię gotować, spać , balować do rana. To chyba tyle, skopiowałem od Dominiki większość, gdyż mamy podobne zainteresowania i gusta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pcm.pun.pl www.zzip15.pun.pl www.pokestory.pun.pl www.ratownictwo-pwsz.pun.pl www.priyanka-chopra.pun.pl